Fryzury ślubne i upięcia okolicznościowe Warszawa

                                01  02 05

W dniu ślubu zadbaj o niecodzienną stylizację – profesjonalny makijaż ślubny i wyjątkową fryzurę ślubną - upięcie, kok, fale, warkocze... zależnie od Twojego stylu. Postaw na taką fryzurę, która podkreśli urodę włosów oraz kształt głowy, ramion i szyi. Fryzura ślubna może być oryginalna i wyszukana lub romantyczna i prosta. Powinna to być jednak przede wszystkim fryzura naturalna, dopasowana do charakteru i stylu panny młodej oraz uwzględniać rodzaj i długość jej włosów. Idealna fryzura ślubna powinna cechować się także wyjątkową trwałością i komfortem.

Specjalizuję się zarówno we fryzurach ultrakobiecych i naturalnych tak jak piękne grube fale, podpięcia, proste kucyki czy romantyczne warkocze jak również klasycznych - koki, upięcia czy ekstrawaganckich formach np. kokardy, wyciskane fale, fantazyjne koki czy fryzury stylizowane np. retro.

Proponuję również wyjątkowe ozdoby do włosów - grzebienie, opaski, fascynatory, woalki z kolekcji Allure, którą można zobaczyć, przymierzyć i dopasować podczas fryzury próbnej.

Można również stworzyć indywidualny projekt dekoracji ślubnej specjalnie do Twojej fryzury czy upięcia ślubnego.

Fryzura ślubna, niezależnie czy jest to finezyjne upięcie ślubne czy luźne fale, wymaga odpowiedniego przygotowania włosów oraz dobrania najlepszej techniki. Czasem przydaje się wykorzystanie specjalnych wypełniaczy, dopinek czy zagęszczaczy.

Każda fryzura obojętnie czy jest to fryzura na ślub, fryzura okolicznościowa czy stylizacja na randkę, wymaga odpowiedniego przygotowania włosa oraz techniki stylizacji.

Tylko doświadczenie, profesjonalizm i znajomość pracy z włosem pozwoli uzyskać olśniewający efekt.

Brak Ci pomysłu? Masz krótkie, niesforne lub cienkie włosy? Żaden fryzjer ślubny czy też stylista nie może dać sobie rady lub nie ma pomysłu na to jaka powinna być Twoja fryzura ślubna, upięcie okolicznościowe czy po prostu jaka fryzura podkreśli Twoją osobowość?

Właśnie znalazłaś rozwiązanie. Zapraszam serdecznie do kameralnej pracowni gdzie w komfortowych warunkach wspólnie stworzymy idealny look na ten wyjątkowy dzień jakim będzie Twój ślub.

Z każdej długości i rodzaju włosów wyczaruję wymarzoną fryzurę, która podkreśli Twój charakter i kobiecość.

W podkreśleniu piękna i utrwaleniu fryzur ślubnych i okolicznościowych pomagają mi profesjonalne luksusowe kosmetyki Wella, Loreal, Kerastase.

Od ponad 18 lat tworzę wyjątkowe stylizacje - fryzura i makijaż na ślub, fryzury okolicznościowe, makijaże i fryzury na imprezy, pokazy mody, sesje zdjęciowe i eventy.

Przeprowadzam również metamorfozy i pomagam kobietom zmieniać się i odkrywać ich nowe piękniejsze wersje. Czy to poprzez dobranie tak ważnego elementu stylu jak idealna fryzura czy nauka tego, jak wykonać perfekcyjnie makijaż wieczorowy, dzienny czy makijaż okolicznościowy.

Jesteś zachwycona swoim wyglądem w dniu ślubu? - Zapraszam na lekcje makijażu i poznanie wizażowych tricków.

Upięcia ślubne w Twoim stylu

 

Najpiękniejsze fryzury i upięcia ślubne to takie, które podkreślają kobiecość, współgrają ze stylem sukni ślubnej, ale przede wszystkim są naturalne i zmysłowe. Każda panna młoda pragnie mieć fryzurę, która uwydatni jej naturalną urodę i jednocześnie podkreśli piękno jej włosów, ich długość i blask.

Fryzura ślubna powinna także uwzględniać w swojej formie ewentualne dodatki, które podkreślą jej urok np. dekory z żywych kwiatów, ozdoby z kryształów, pereł czy piór. Idealną i coraz bardziej popularną ozdobą do włosów stają się woalki, fascynatory, toczki z woalką. Coraz częściej zastępują one welon stanowiąc dla niego urokliwą i zmysłową alternatywę. Dobry fryzjer ślubny powinien zaproponować Ci takie rozwiązania.

Makijaż i fryzura ślubna to najważniejsza kwestia wyglądu panny młodej w dniu ślubu. Mimo, iż każda kobieta jest inna, to jednak każda chciałaby wyglądać wyjątkowo i olśniewająco.

Idealne rozwiązanie na tak ważny dzień, to aby makijaż ślubny i fryzura ślubna wykonane były przez jedną osobę. Wybierz stylistkę, która wykona Ci profesjonalną kompleksową stylizację. To pozwoli uzyskać piękny, spójny efekt i sprawi, iż wszystkie elementy będą ze sobą współgrały i tworzyły idealną całość.

Dla dziewczyn, które chcą, aby stylizacja była wykonana w domowym zaciszu, proponuję wybór usługi z dojazdem na terenie Warszawy.

Fryzura ślubna – dla każdego coś innego

 

Dla delikatnych i eterycznych kobiet proponuję luźne stylizacje, podpięcia klasyczne i asymetryczne oraz romantyczne upięcia ślubne.

Fale, podpięcia czy rozpuszczone włosy sprawdzą się u tych, kochających naturę, swobodnych dziewczyn.

Fryzury ślubne klasyczne i zarazem eleganckie to rozwiązanie dla kobiet ceniących prostotę. Odważnym i zdecydowanym pannom młodym proponuję stylizacje nowoczesne i awangardowe.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość najnowszych trendów oraz różnorodnych tricków i technik fryzjerskich oraz stylistycznych, pozwala na stworzenie każdej fryzury i sprostanie wymaganiom i życzeniom każdej kobiety, nie tylko panny młodej, której marzeniem jest idealna fryzura ślubna.

Fryzury z włosów półdługich, długich czy krótkich, kręconych , prostych czy problematycznych. Niecodzienne, kunsztowne, pełne fantazji i kreatywności - stylizacje i upięcia tak różnorodne jak kobiety.

Romantyczne fale – idealna fryzura na ślub

 

Od zawsze najbardziej kobiece i uwodzicielskie fryzury powstawały z grubych pięknych fal. Bez wątpienia taka fryzura ślubna z fal to esencja kobiecości.

Z pięknych wypracowanych fal mogą powstać najpiękniejsze upięcia ślubne i luźne podpięcia. Taką fryzurę można ozdobić np. kryształowym grzebieniem lub dekorem z żywych kwiatów.

Stworzenie idealnych fal nie jest proste, dlatego też koniecznie spotkaj się ze stylistą i zobacz jak będzie wyglądała Twoja wymarzona fryzura ślubna.

Aby fryzura była perfekcyjna, niezbędne jest dobranie idealnej techniki oraz kosmetyków do stylizacji. Przede wszystkim jednak najważniejsze jest poznanie panny młodej, jej oczekiwań, stylu życia, marzeń i wizji tego wyjątkowego dnia.

Zatem zadzwoń. Poznajmy się, wypijmy dobrą kawę i stwórzmy wspólnie wymarzony look na Twój wielki dzień.

Zostań najpiękniejszą i najszczęśliwszą panną młodą.

 

Zapraszam również na idealnie dobraną koloryzację i strzyżenie, w szczególności  zapraszam panie z Warszawy.

 

CENNIK

Makijaż ślubny wraz z fryzurą  300-450zł

MAKIJAŻ ( pojedyncza usługa)

Makijaż ślubny 200-290zl

Makijaż wieczorowyodmładzający 150-200

Makijaż fotograficzny do sesji 250zl

Makijaż męski korekcyjny 70zł

 

FRYZURA ŚLUBNA ( pojedyncza usługa)

Fryzura włosy krótkie 100zł

Fryzura włosy pół długie i długie 150-250zł

Koszt zależy od rodzaju upięcia, stylizacji ( prostowanie, fale itp ), koka

Fryzury fantazyjne i bardzo pracochłonne od 250zł